Lokalita

V prípade záujmu o nehnuteľnosť v našom objekte Vám radi zodpovieme na Vaše otázky,
prípadne si dohodneme osobné stretnutie.

Lokalita

Nachádzame sa v srdci areálu Black Stork, v susedstve rezortného hotelu, kde sú našim klientom k dispozicii všetky služby (reštaurácia, kaviareň, wellness, golfový trenažér, atď. ). V blízkosti je tiež vlaková zastávka (300m), ktorá je bránou k poznaniu celých Tatier.

TATRY GOLF RESIDENCE PARK predstavujú atraktívne stavebné pozemky, ktoré sa náchadzajú priamo v srdci golfového rezortu Black Stork, na slnečnej strane hôr na okraji TANAP-u!

Tieto pozemky ponúkajú bývanie priamo “na golfovom ihrisku” s výhľadom na panorámu Vysokých a Nízkych Tatier. Napriek neuveriteľnému tichu a pokoju tu však nie je nuda. Množstvo voľnočasových aktivít počas celého roka ponúka nielen golfové ihrisko, ale aj turistické či cyklistické trasy vo Vysokých Tatrách, termálne kúpaliská, v zime zase bežecké lyžovanie priamo na ihrisku, alebo lyžovačka v Tatranskej Lomnici vzdialenej iba 7km, sánkovanie a turistika ku 13 vysokohorským chatám, počas celého roka. Ak túžite po domove či víkendovom oddychu v objatí prírody, zastavte sa u nás na osobnej prehliadke! 🙂

Na pozemkoch vybavených inžinierskymi sieťami – prípojkou elektriny, vodovodnej a kanalizačnej prípojky, asfaltovými cestami s verejným osvetlením, možno realizovať stavby murované, kombinované alebo drevostavby. Je len na vás, ktorú technológiu uprednostníte. Jedinou podmienkou je výstavba v súlade s územným plánom za účelom zachovania jednotnej architektúry, to znamená, že každá murovaná či kombinovaná stavba musí mať drevený obklad v prírodnej farbe dreva a všetky domy musia mať sedlovú strechu v antracitovej farbe. Týmito opatreniami prispievame k vytvoreniu autentického charakteru tatranskej rezidenčnej časti. Ak si budete priať, zabezpečíme celý proces od návrhu domu cez výstavbu až po kolaudáciu na kľúč.

 
Tatry Golf Residence Park

Tatranská ul., 059 52 Veľká Lomnica

Kontaktujte nás